05.02.2018 18:36:30

Olimpija se je proti tekmecu, ki je z Mariborom remiziral, vrnila po zgodnjem zaostanku, ampak …

Grega Wernig

Ljubljančani so se v Beleku pomerili z novosadsko Vojvodino.

Za nogometaši Olimpije je druga prijateljska preizkušnja na osrednjem delu priprav v Beleku. Po visoki zmagi (3:0) nad bolgarskim prvoligašem Etarjem so se Ljubljančani pomerili z Vojvodino, zasedba iz Novega Sada je v dvoboju, ki je po dogovoru trenerjev trajala 120 minut, slavila s 3:2.

Zmaji so se proti nasprotniku, ki je pred dnevi remiziral z Mariborom, znašli v zgodnjem zaostanku. Mreža Vodiška se je zatresla že v prvi in nato še v 15. minuti, nakar so se zeleno-beli vendarle pobrali. Miškić je v 44. minuti zadel za znižanje prednosti srbskega prvoligaša, nakar je Codjoe v končnici dvoboja (116) poskrbel za izenačenje, toda časa je bilo vendarle še dovolj, da je Vojvodina dosegla še tretji gol za končnih 3:2.

Olimpija je dvoboj začela v postavi Vodišek, Boateng, Ilić, Uremović, Štiglec, Čanađija, Miškić, Oduwa, Alves, Issah in Benko. V nadaljevanju so igrali še Šeliga, Apau, Zarifović, Boakye, Cretu, Tomić, Turkuš, Savić, Codjoe in Vombergar.