26.01.2017 15:18:31

Novogoričani izgubili s Partizanom (video)

Slovenski prvoligaši se pridno pripravljajo na spomladanski del sezone, med tistimi, ki so si današnji dan izbrali za igranje prijateljske tekme, pa je tudi Gorica.

Četrtouvrščeno moštvo domačega prvenstva se je na pomožnem igrišču na koprski Bonifiki udarilo z beograjskim Partizanom, ki jih vodi nekdanji trener Olimpije Marko Nikolić.

To je bila njihova prva tekma, odkar so prišli na priprave v našo državo. Črno-beli pa so tekmeca iz Nove Gorice premagali s 3:0, vse zadetke so dosegli v drugem polčasu, ko sta v polno merila Đuričković (56. minuta) in dvakrat Mihajlović - najprej je v 59. minuti uspešno izvedel enajstmetrovko, sedem minut pozneje pa je poskrbel za končni rezultat.

Začetna postava Gorice: Sorčan, Gregorič, Jogan, Boben, Škarabot, Kolenc, Grudina, Arčon, Osuji, Žigon, Burgič. Igrali so še: Štrukelj, Curk, M. Kavčič, T. Kavčič, Humar, Kotnik, Marinič, Franciosi, Nagode, Adafe.