rb
22.02.2015 11:20:12

Elsner: V prvenstvu bomo kaznovani

Trener Domžal z videnim na zadnji prijateljski preizkušnji ni bil navdušen.

Za Domžalčani je zadnja prijateljska preizkušnja pred začetkom nadaljevanja prvenstva. Ob Kamniški Bistrici so z 1:0 premagali Krško, ki vodi na drugoligaški lestvici, edini gol je v 82. minuti dosegel Mate Eterović.

"Če imaš visoko posest, to še ne pomeni, da si tudi nevaren za nasprotnikova vrata. V prvem polčasu smo imeli 40 minut žogo v svoji posest, proti vratom pa smo sprožili vsega dva strela. Celotno tekmo smo bili zelo ne konkretni, vseskozi smo 'odlagali' z napadi, namesto da bi šli neposredno proti vratom in poizkušali s streli. Preveč smo bili previdni. Igrali smo preveč okoli obrambe nasprotnika in zaradi tega bi bili lahko kaznovani. V drugem polčasu smo izgubili kar nekaj ključnih žog, ki bi jih lahko nekoliko bolj sveže ekipe, igralci Krškega so namreč do takrat že veliko pretekli, izkoristile in nas kaznovale z golom. V prvenstvu se nam takšne napake ne smejo dogajati, saj bomo kaznovani," opozarja trener rumeno-modrih Luka Elsner.