NU
NU
15.09.2024 11:05:57

Ojoj, kakšen zadetek so priznali. Bila je res mejna situacija ... Hec ... (video)

Fotografija je simbolična.

Včasih se vprašamo ali smo mi nori ali je nor nekdo drug. Na primer nogometni sodnik.

Na tekmi najboljše črnogorske lige je bila na sporedu tekma med aktualnimi prvaki klubom Dečići in Jedinstva iz Bijelog polja. Na koncu ni bilo zmagovalca. Gostje so v Bijelom polju povedli v 40. minuti, ko je z glavo zadel Caique Chagas. In o tem zadetku se bo govorilo še dolgo. Vratar domačega Jedinstva je namreč Chagasov strel z glavo z lahkoto ukrotil, na presenečenje vseh, pa je stranski sodnik signaliziral glavnemu, da je bil to zadetek. Razlog? Žoga naj bi s celim obsegom prešla golovo črto. Sicer je na posnetku to dobro vidno, ampak poglejte še vi, če se mi morda ne motimo in je bila žoga v resnici s celotnim obsegom preko črte. Tekma se je sicer končala z rezultatom 1:1, saj so domači izenačili v 48. minuti.

Pa naj kdo še reče, da so sodniki tudi ljudje in da delajo napake.