23.09.2023 18:18:42

Velikemu junaku Cityja se je stemnilo pred očmi: Davil tekmeca in prejel rdeč karton (video)

Španskemu vezistu se je stemnilo pred očmi.

V šestem krogu angleške premier lige je Manchester City prišel še do šeste zaporedne zmage in je s popolnim izkupičkom (18 točk) seveda na prvem mestu prvenstvene lestvice. Sinjemodri so tokrat premagali Nottingham Forest z 2:0, oba gola so varovanci Pepa Guardiole zabili že v prvem polčasu.

rodri gibbson-white
Takoj na začetku drugega polčasa pa so ostali z igralcem manj na igrišču. Rodri, veliki junak finala lige prvakov v minuli sezoni, je namreč v enem od dvobojev z Morganom Gibbsom-Whiteom popolnoma izgubil živce, vezista Notthinghama je napadel, roke položil na njegov vrat in popolnoma zasluženo prejel rdeč karton.

Kako je bilo vse skupaj videti, si lahko ogledate TUKAJ.