21.12.2021 23:43:55

Sevilla in Barcelona brez zmagovalca

V španskem nogometnem prvenstvu sta bili odigrani dve zaostali tekmi. Villarreal je s 5:2 premagal Alaves, Sevilla in Barcelona pa sta se razšla brez zmagovalca (1:1).

Andaluzijci ostajajo na drugem mestu, zaostanek za vodilnim Real Madridom pa so znižali na pet točk. Katalonci po sedmem neodločenem izidu zasedajo sedmo mesto.

Oba zadetka sta padla v prvem polčasu. Za domače je zadel Papu Gomez (32.), izenačil pa je Ronald Araujo (44.). Domači so od 64. minute igrali z igralcem manj zaradi izključitve Julesa Koundeja, najbližje zadetku in zmagi za Barcelono pa je bil Ousmane Dembele, ki je v 83. minuti zadel vratnico.

V sredo sta na sporedu še dve srečanji. Athletic Bilbao bo v vnaprej odigrani tekmi 21. kroga gostil Real Madrid, ki bo zaradi niza okuženih igralcev - zadnja poročila govorijo o enajstih igralcih - nastopil močno oslabljen, v Granadi pa bo gostoval Atletico Madrid, ki je izgubil zadnje tri dvoboje v LaLigi.