20.12.2021 12:17:19

KRAJA STOLETJA! Kriči cela Italija, TA NORA ODLOČITEV VAR-a v 90. minuti je UBILA MILAN! (video)

Strinjajo se praktično vsi, sodniki so naredili hudo napako.

Milan in Napoli sta igrala izjemno pomembno tekmo 18. kroga serie A. Inter je vodil s 43 točkami, Milan bi z zmago prišel na 42, v primeru zmage Napolija pa bi imel slednji 39 točk, pri katerih bi ostal tudi Milan. Na vstopu  90. minuto je Napoli na gostovanju v svetovni prestolnici mode vodil 1:0, toda v naslednjih sekundah je Milan zadel in svoj zadetek prešerno proslavil. Nato pa šok. Klic in sobe za VAR, glavni sodnik si je šel vse skupaj ogledat in zaradi nedovoljenega položaja gol razveljavil.

Kot boste lahko videli v posnetku in kot lahko vidite na prikazni fotografiji, je sodnik ocenil, da je v nekem trenutku napadalec Milana Olivier Giroud ležal v nedovoljenem položaju. kar v teoriji drži, vendar pa so si italijanski analitiki enotni, da po veljavnih pravilih Francoz nikakor ni vplival na igro in bi zadetek zaradi tega moral veljati. Praktično ga ni sodniškega eksperta in analitika, ki bi menil drugače in zadevo razlagal na kakšen drugačen način.

Če pa bi se radi prepričali, za kaj točno gre, si poglejte posnetek na tej povezavi.