22.12.2018 19:00:39

FIJUUUUUU, tole je GOL vseh GOLOV! City padel doma, Andros Townsend 'prerešetal' Edersona! (video)

V 18. krogu angleške premier lige smo videli veliko senzacijo, Crystal Palace je na gostovanju s 3:2 ugnal Manchester City.

Najlepši trenutek dvoboja smo videli v 35. minuti, ko je goste v vodstvo z 2:1 (prvi gol je zabil City osem minut prej) popeljal Andros Townsend. Sedemindvajsetletni krilni napadalec je silovito naletel na odbito žogo in jo s stelom iz prve, s slabih 30 metrov, zabil v mrežo Edersona. Brazilski čuvaj mreže je sicer skušal posredovati, toda pri tem strelu je bil povsem brez moči.

To je bil drugi poraz sinjemodrih v sezoni, moštvo Pepa Guardiole pa zdaj za vodilnim Liverpoolom zaostaja že za štiri točke. Crystal Palace je slavil drugič zapored in petič v sezoni, z zadnjo zmago pa je nekoliko ušel območju izpada, pred katerim zdaj beži za šest točk.