04.10.2018 08:19:35

Zvezdi se je po tem zadetku stemnilo pred očmi: Po tem zadetku Neymarja si še zdaj niso opomogli (video)

Čudovit zadetek Neymarja. Oziroma kar dva!

V drugem krogu lige prvakov je PSG dosegel prvo zmago. Po uvodnem porazu proti angleškemu Liverpoolu na slovitem stadionu Anfield je doma v okviru skupine C zanesljivo premagal Crveno zvezdo s 6:1. Parižani so na svojem Parku princev vse dvome o prvi zmagi razrešil v prvem polčasu, ko je dvakrat zadel Brazilec Neymar ter po enkrat Urugvajec Edinson Cavani in Argentinec Angel di Maria. V drugem polčasu je za pariško moštvo najprej zadel Francoz Kylian Mbappe, šesti gol pa je še drugič na tekmi s prostega strela zabil Neymar.

Za srbsko ekipo, ki je doživela enega najhujših porazov na mednarodni sceni - leta 2004 je izgubila proti nizozemskemu PSV Eindhovnu z 0:5 - je edini gol dosegel Nemec Marko Marin.