03.05.2018 10:04:56

Madridčani s tem dejanjem razjezili Liverpool: To je NESPOŠTLJIVO in se jim bo vrnilo!

Pristaši Liverpoola so močno razočarani nad to potezo Reala.

Real Madrid je še tretjič zapored v finalu lige prvakov, 26. maja bo naskakoval že svoj 13. naslov prvaka tega elitnega tekmovanja. V Madridu so se na to seveda dobro pripravili, za vse svoje zveste navijače so natisnili priložnostne majice, na katerih piše "proti 13. naslovu".

Takšne majice so si takoj po remiju z Bayernom oblekli nogometaši Reala. V Kijivu jim bo nasproti stal Liverpool, ravno pristaši angleškega predstavnika pa so zdaj najbolj glasni. Madridski nogometaši takšnih majic ne bi smeli nositi, številni navijači trdijo, da je to nespoštljivo.

Še več, prepričani so, da se bo Realu v finalu to vrnilo na podoben način, kot se je vrnilo leta 2005 nogometašem Milana. Eden najbolj znanih finalov lige prvakov se je končal z zmagoslavjem Liverpoola, ki je po prvem polčasu zaostajal s 3:0. A Angleži so se vrnili, tisti najbolj vraževerni pa trdijo, da tudi zaradi tega, ker se je ob polčasu Gennaro Gattuso lovorike že kar v znak zmagoslavja dotaknil.