08.04.2018 09:18:39

Edinstveni Ferguson: V živo gledal dvoboj tekmecev iz Manchestra, svoj stol z logotipom Cityja pa PREKRIL! (foto)

Na gostovanju Manchester Uniteda pri mestnemu tekmecu Cityju je bil tudi nekdanji legendarni trener.

Dolgoletni trener Manchester Uniteda Alex Ferguson je svoj nekdanji klub na mestnem derbiju spremljal z roba igrišča in v družbi ostalih pomembnih oseb. Kot vsi ostali, je tudi on sedel na zelo udobnem in oblazinjenem stolu, na katerem pa se bohoti tudi velik logotip domače ekipe.

Fergusona je to očitno zelo motilo, saj so tisti najbolj pozorni opazovalci lahko že v neposrednem televizijskem prenosu opazili, da je nekdanji legendarni trener svojega prekril z elastiko in belim blagom. Bržkone ni potrebno dodajati, da je bil edini, ki je to storil ...

Po prvem polčasu je imel Ferguson kar nekaj razlogov za skrbi, v drugem pa bržkone prišel na svoj račun, saj so rdeči vragi po zaostanku z 0:2 pripravili preobrat, piko na i za končnih 3:2 je v 69. minuti postavil Chris Smalling.