29.01.2018 15:15:12

OKRADENI Alaves se NE MORE pomiriti! OPOZARJA, kdaj so proti Barci nazadnje piskali 11-m. ŠOKIRANI BOSTE!

Poročali smo že, da je Barcelona v nedeljo precej srečno z 2:1 premagala Alaves.

Alaves je poln srda zapustil Camp Nou, kot še ena ekipa, proti kateri na tekmi proti Barceloni niso dosodili 11-m, čeprav bi jim ga morali. Do sporne situacije je prišlo do 89. minute, ko je žoga v roko zadela Samuela Umtitija, a sodnik ni pokazal na belo piko. Da je vse še bolj bolelo, pa je bilo priznanje Umtitija, ki je priznal, da ga je žoga zadela v roko.

Seveda so poznavalci španskega nogometa znova pljunili v roke in ugotovili izredno zanimivo statistiko.

Barcelona namreč že 74 zaporednih tekem v laligi ni bila kaznovana z 11-m! Niti ENO! Sami pa so si jih 'priborili' 32. V tem času je bilo sicer v španskem prvenstvu dosojenih 219 najstrožjih kazni, a niti eden v korist tekmecev Barcelone.

Zadnja 11-m, ki so jo prisodili nasprotniku Barce, datira v leto 2016, 14. februarja je v 39. minuti tako priložnost proti katalonskem klubu dobilo moštvo Celte Viga.