29.07.2017 18:06:49

Andraž Šporar in prvi krog iz SANJ! Zadetek za zmago: In to ne kakršenkoli, in to ne kadarkoli (video)

Arminia

Nekdanji napadalec Olimpije je na najboljši mogoči način začel nastope v drugi nemški lige.

Bolje se ne da, bolje ne gre. Armini iz Bielefelda je v otvoritvenem krogu na domačem stadionu gostila Regensburg in v zadnjo minuto tekme vstopila z izidom z izidom 1:1 ter z igralcem manj. Da, z igralcem manj. Tedaj pa je na sceno stopil ljubljanski napadalec, ki išče pot nazaj do uspeha kot posojen nogometaš Basla.

V svojem slogu je v izdihljajih zadel za zmago in poskrbel za delirij domačih navijačev, pri čemer je ob proslavljanju gola tudi prejel rumeni karton. Logično, le kdo ga ne bi, takega prvenstvenega debija ni mogče niti sanjati. Že kakršnekoli gol je izjemen, zmagoviti še toliko bolj, zmagoviti v zadnji minut z igralcem manj pa ...

Po velikem razočaranju v Baslu je Šporar zdaj očitno na pravi poti in lahko si le predstavljate, kaj zanj pomeni tak začetek, kaj zanj pomeni tak otvoritven krog. V igro je v 71. minuti vstopil s klopi za rezervne nogometaše, ko je bil izid 1:1, Arminia je kmalu zatem ostala z igralcem manj, toda Andraž je imel svoje načrte.

Njegov zadetek si lahko ogledate na tej povezavi.