22.05.2017 08:28:01

Mojstrovina, ki je, in mojstrovina, ki ni obveljala: Messi znova čaral kot le kaj (video)

Barcelona je sinoči po hitrem zadetku Reala in potrditvi naslova igrala bolj kot ne za čast in slovo od svojih navijačev v tej sezoni.

Hitro so se znašli v zaostanku, še huje je bilo v drugem polčasu, ko je Eibar povedel z 0:2. Potem je Barcelona le začela mleti in do konca dvoboja napolnila mrežo tekmecev in slavila s 4:2.

Vrhunec dogajanja pa se ni zgodil na semaforju, ampak ob neveljavnem zadetku Lionela Messija, ki je fantastično premagal nasprotnega vratarja Yoela.

To enostavno morate videti, a to še ni vse. Za nameček vam ponujamo tudi mojstrovino, ki je slabih deset minut kasneje vendarle obveljala in spada med bolj klasične zadetke Argentinca.

Obenem velja poudariti, da je Messi na tej tekmi tudi zapravil enajstmetrovko, oziroma mu je slednjo vrhunsko ubranil Yoel.