gv
gv
10.05.2017 09:56:31

Vsa čast! Fair-play poteza Mandžukića, ki ji je zaploskala tudi legenda Juventusa (video)

Hrvaški reprezentant se ni izkazal zgolj z zadetkom, ampak tudi s fair-play potezo, ki je navdušila mnoge. Tudi legendo Juventusa, ki je dvoboj spremljala s tribune.

Juventus se je brez težav uvrstil v veliki finale lige prvakov. V polfinalu je bil uspešnejši od Monaca, v torek pa se je z zadetkom izkazal tudi hrvaški reprezentant Mario Mandžukić. V 33. minuti je zadel za vodstvo z 1:0, športno javnost pa je še bolj navdušil s plemenito potezo v drugem polčasu.

V 63. minuti je Mandžukić v nasprotnem kazenskem prostoru skočil za žogo, ki se je odbila mimo gola. Sodnik je sprva pokazal na kot, a je Hrvat športno priznal, da se je odbila od njegovega ramena. S to potezo ni navdušil zgolj ljubiteljev nogometa, ampak ji je zaploskal tudi legendarni nogometaš Juventusa Pavel Nedved, ki v klubu zdaj opravlja vlogo podpredsednika upravnega odbora in ki je dvoboj spremljal s častne tribune.