11.03.2017 13:24:58

Derbi Juve - Milan imel tretji polčas v garderobah: Kar se je dogajalo tam, je komaj mogoče verjeti ..

Poročila iz Italije govorijo o šokantnih dogodkih v notranjosti torinskega stadiona.

Kot poroča italijanska tiskovna agencija, so nogometaši Milana po tekmi povsem izgubili živce, divjali po garderobah, upili žaljivke in šli še precej dlje od tega. Vse to v veliki jezi zaradi sporne enajstmetrovke, s katero je Juventus z 2:1 zmagal v 97. minuti petkovega derbija.

Igralci rdeče-črnih naj bi se pošteno znasli nad svojo garderobodo in še nekaj sosednjimi prostori. Močno naj bi jo skupilo kar nekaj kosov pohištva, ki so ga nogometaši menda uničili, kot bi šlo za najhujše vandale. To poročanje je podprlo še nekaj virov, medtem ko obtoženi klub navedb ni želel komentirati.

Naj spomnimo, Juventus je enajstmetrovko dobil po spornem igranju z roko Mattie De Sciglia, ki ga je večina strokovnjakov označila za takega, ob katerem naj se kazenskih strelov ne bi sodilo. roka je bila v naravnem položaju, strel pa oddaljen manj kot dva metra. A to dejanj v slačilnci ne opravičuje.