20.12.2015 09:47:31

Gol proslavil s požirkom piva - na igrišču! (video)

PrSc

36-letni napadalec si po dolgoletni karieri lahko privošči marsikaj.

Empoli je na edini sobotni tekmi v italijanski serie A slavil v Bologni (2:3), junak srečanja je bil izkušeni napadalec Massimo Maccarone, ki je zabil dva zadetka.

Gostje so povedli z golom Manuela Pucciarellija v 24. minuti, domači so izenačili s prostim strelom Franca Brienze 12 minut kasneje.

Pred koncem prvega polčasa pa je udaril še Brienzin vrstnik na nasprotni strani, Maccarone je namreč elegantno zadel iz bližine. Svoj zadetek je proslavil na edinstven način, saj je stekel do tribune in si privoščil požirek piva! Rumenega kartona ni prejel.

Še pred koncem prvih 45 minut je sicer izenačil Mattia Destro, toda takoj po začetku nadaljevanja je Maccarone udaril še drugič in Empoliju prinesel zmago.