20.09.2015 17:33:59

Totti dosegel 300. gol za Romo (video)

Kmalu bo praznoval 39. rojstni dan, toda Francesco Totti nadaljuje z zabijanjem golov.

Francesco Totti, ikona italijanskega prvoligaša Rome, je danes na tekmi proti Sassuolu dosegel že svoj 300. gol za rimski klub. V rimskem taboru z izidom 2:2 (2:2) v četrtem krogu serie A vseeno niso bili pretirano zadovoljni, saj je imela Roma bistveno več od igre.

Sassuolo je povedel v 22. minuti po golu Gregoira Defrela, a je v 36. minuti z jubilejnim 300. golom v 22. sezoni v ligi izenačil Totti. Tik pred odmorom so vnovič vodili gostje po golu Mattea Politana, le pet minut po menjavi strani pa je za gostitelje izenačil Mohamed Salah.

Totti, ki je v serie A prvič zaigral leta 1993, bo prihodnji teden praznoval 39. rojstni dan. Za Romo je v serie A dosegel 244 golov, pred njim pa je na večni letvici italijanske lige le Silvio Piola z 274 zadetki.