gv
gv
13.10.2014 19:13:08

Suspendirani Suarez zadeva tudi za Urugvaj

Suspendirani urugvajski nogometni zvezdnik Luis Suarez je bil po dveh zadetkih na prijateljski tekmi v dresu Barcelone dvakrat uspešen tudi v dresu reprezentance.

Napadalec Barcelone, ki je na svetovnem prvenstvu v Braziliji ugriznil Italijana Giorgija Chiellinija in dobil štirimesečno prepoved igranja, je na prijateljski tekmi Urugvaja proti Omanu, tekma se je končala s 3:0, dosegel dva gola.

Sedemindvajsetletnik je po incidentu na SP dobil štirimesečno prepoved igranja nogometa, vendar pa Suarez lahko igra na prijateljskih tekmah. Nekdanji zvezdnik Liverpoola je tako že igral za Barcelono in Urugvaj v prijateljskih srečanjih, danes pa se je prvič po suspenzu med strelce vpisal tudi v dresu reprezentance. Proti Omanu je odigral 79. minut, zabil pa v 57. in 66. minuti.