27.12.2020 23:42:45

KAAAJ si naredil Luka?! O TEJ PODAJI govorijo vsi, to NOGOMETNO PONIŽANJE morate videti! (video)

Izjemna poteza LUke Dončića na poti do nore zmage Dallasa.

Mavericksi so s kar 124:73 premagali Los Angeles Clipperse, pri čemer so prvi polčas dobili s 77:27, s 50 točakmi prednosti, kar je najvišja razlika ob polčasu v zgodovini lige NBA. Luka Dončić je po fenomenalni prvi četrtini odigral le še 16 minut, a vseeno vknjižil vsega spoštovanja vrednih 24 točk, 9 skokov in 8 asistenc. Predvsem ena asistenca v tretji četrtini pa je poskrbela za dodatno razburjenje, saj je resnično prišla z naslova čarovnika.

In to proti enemu najboljši obrambnih igralcev v ligi Sergu Ibaki. Dončić je prostemu soigralcu podal med nogama španskega reprezentanta - da, prav ste prebrali, med nogama - in navdušil z asistenco v povsem nogometnem slogu. Celo v nogometu je taka podaja mojstrovina in popolno ponižanje branilca, v košarki pa še toliko bolj. Kot da ponižanja Clippersov že tako ali tako ni bilo dovolj, je Luki uspela tudi ta neverjetna poteza.

Poglejte si jo spodaj. Če vam je ne prikaže, pa v tej povezavi.