05.01.2020 06:10:58

Tukaj je! Dončićev zadnji met na tekmi, njegov odziv pa razkriva VSO BOLEČINO: Grozno. Naredil sem ... (video)

Luka Dončić po tekmi s Charlottom in mogel skrivi velikega razočaranja.

Čeprav je za Luko Dončićem ena boljših predstav v ligi NBA, pa razočaranja po koncu tekme ni mogel skriti. Dallas je kljub 39 točkam Slovenca izgubil proti gostom iz Severne Karoline, po koncu tekme pa je prevzel odgovornost za poraz na svoja ramena. Ne glede na to, da Dallasu manjkata dva pomembna člena, je Dončić menil, da bi lahko zmagali, a da je sprejel nekaj napačnih odločitev. Najprej je zgrešil met za zmago v četrti četrtini, po katerem je sledil dodaten del igre, na voljo pa je imel tudi zadnji met na tekmi, s katerim bi izsilil še en podaljšek, a čudeža ni zmogel.

"Grozno. Lahko bi zmagali že v zadnji četrtini, ampak sem zamočil. Sprejel sem nekaj groznih odločitev, moram biti boljši. Lahko bi zmagali," je novinarjem v slačilnici skrušeno in s cmokom v grlu dejal Dončić in dodal, da na tej tekmi ni bil pravi in da se morajo vrniti boljši in z boljšo energijo.

Zadnjo akcijo na tekmi si lahko ogledate v spodnjem posnetku, in sicer od 9:43 naprej.