26.12.2021 07:57:07

NOV PORAZ Dallasa brez Luke Dončića! Porzingis in druščina TAKOLE zapravili kar 15 točk prednosti! (VIDEO)

Košarkarji Dallasa so na božični večer izgubili novo tekmo severnoameriške profesionalne lige, v Salt Lake Cityju jih je 120:16 premagala domača ekipa Utah Jazz. Gostom je zaradi okužb z novim koronavirusom oziroma karantene manjkalo kar nekaj igralcev, spet tudi slovenski zvezdnik Luka Dončić.

Kljub zdesetkani vrsti se je Dallas tretjeuvrščeni ekipe lestvice zahodne konference dobro upiral. Po odličnem začetku, v prvi četrtini je že vodil za 15 točk (26:11), je gostiteljem grozil vse do konca, usodne pa so bile minute sredi zadnjega dela, ko so po izidu 94:94 domači z delnim izidom 13:3 ušli, prednosti pa do konca niso zapravili.

Pri Dallasu sta se s 27 točkami izkazala Kristaps Porzingis, ki je temu dodal še devet skokov, in Jalen Brunson, pri zmagovalcih jih je Donovan Mitchell dosegel 33, Hrvat Bojan Bogdanović pa 25.