06.04.2023 10:05:29

Po pokalnem izpadu še en veliki udarec za Koper! Velike skrbi za zvezdnika slovenske lige ...

Luka Vovk

Koper je izpadel v četrtfinalu slovenskega pokala, z 1:0 je bil boljši Aluminij.

Koper je doživel hladno prho na četrtfinalni pokalni tekmi, ko ga je z zmago 1:0 izločil Aluminij. A to ni bil edini hud udarec za kanarčke v sredinem popoldnevu. Koprčani se sicer v šumi niso predstavili v najmočnejši zasedbi, Zoran Zeljković je pogrešal kar nekaj pomembnih členov. Zaradi poškodbe so manjkali Bede Osuji, Maks Barišić, Timothe Nkada, Matthias Fanimo in Franjo Prce, kot da poraz ne bi bil dovolj, pa so kanarčki v Kidričevem doživeli še en udarec. Ostali so tudi brez Andreja Kotnika, ki je dvoboj začel na klopi. V igro je vstopil na začetku zadnje tretjine dvoboja, a na igrišču ostal le 12 minut. Ob poskusu dolge podaje ob izvedbi prostega strela je namreč začutil bolečino v stegenski mišici in hitro je bilo jasno, da ne bo več mogel pomagati ekipi. Kako dolgo naj bi bil odsoten, bodo razkrili podrobni zdravniški pregledi v teh dneh.