tk
tk
13.09.2016 20:47:54

Krčani po pravi drami napredovali v četrtfinale

Težko bi si zamislili bolj dramatičen pokalni obračun, kot smo ga videli na tekmi med Krškim in Celjem.

Najprej so na stadionu Matije Gubca že v 9. minuti zadeli domačini. Strel Martina Kramariča se ni zdel nevaren, a je žoga zadela enega od domačih nogometašev, spremenila smer in pristala za vrati celjskega vratarja Rozmana. Celjani so izenačili v 48. minuti tekme. S podajo se je izkazal Lovre Čirjak, v polno pa je zadel Amar Rahmanović. Ekipi sta bili po 90 minutah izenačeni, sledili so podaljški. Še enkrat več se je v 97. minuti izkazala naveza Čirjak - Rahmanović, ki je poskrbela za vodstvo gostov. Ko se je zdelo, da bodo grofi napredovali v četrtfinale, so Krčani izenačili v 121. minuti in v zadnjih sekundah izsilili enajstmetrovke. Celjani se po šoku niso več pobrali, domačini pa so na navdušenje domačih gledalcev napredovali.

Na drugi tekmi so Domžale šele po podaljšku strle odpor Tolmina, tekma se je končala s 4:1 v korist varovancev Simona Rožmana.