20.09.2024 06:24:19

Elšnik osvojil Srbijo: Kar je po tekmi naredil malemu navijaču, pomeni največ (video)

Timi Max Elšnik je s Crveno zvezdo odigral prvo tekmo v letošnji sezoni lig prvakov.

Crvena zvezda je za uvod v novo sezono lige prvakov gostila Benfico, dvoboj pa se ni končal po željah domačih navijačev. Portugalci so na Marakani slavili, že po prvem polčasu pa vodili z 2:0, ko sta v deveti in 29. minuti zadela Turka Kerem Aktürkoglu in Orkun Kökcü. V 86. minuti je tudi po kreaciji Timija Maxa Elšnika upanje Beograjčanom vzbudil upanje Milson z golom za 1:2, več od tega pa ni šlo.

Ni pa Elšnik nase opozoril zgolj na tekmi, ampak tudi po njej. Po zadnjem sodniškem žvižgu se je odpravil proti tribuni, ki loči zelenico in tribune, tam pa so bili tudi številni domači navijači. Enemu najmlajših ob ograji, ki je v rokah držal njegov plakat, je izpolnil željo, si slekel kratke hlače in mu jih podaril. Prizor so ujele tudi kamere, v Srbiji pa so nad potezo slovenskega nogometaša navdušeni.

Vanja Drkušić, drugi slovenski reprezentant iz vrst Crvene Zvezde, ni igral.