24.02.2022 08:20:36

Uh, je bil Oblak BESEN: Atletico na pragu zmage, United z Ronaldom na čelu NEMOČEN, potem pa ... (video)

Jana Oblaka čaka še precej dela.

Atletico Madrid si ne bi mogel zaželeti boljšega začetka prve tekme osmine finala lige prvakov. Z Janom Oblakom v vratih je hitro izkoristil terensko premoč v prvem delu. Joao Felix je že v sedmi minuti povedel domače v vodstvo z natančnim strelom z glavo, United pa nato brez prave energije, kar velja tudi za zvezdnika Cristiana Ronalda, ni bil nevaren.

Španska ekipa je večino drugega polčasa brez težav nadzorovala potek tekme in kazalo je, da se bo zadovoljila z minimalno zmago. Toda prva prava nevarna akcija Uniteda v 80. minuti se je končala s hladnokrvno izvedbo rezervista Anthonyja Elange za 1:1, kar je bil tudi končni izid tekme.