29.10.2021 10:39:14

Takšnega Jana OBLAKA nismo videli! Besnel je kot ris zaradi NOREGA dogajanja v zadnjih minutah tekme! (video)

Vroče dogajanje na tekmi Atletica.

V četrtkovi večerni tekmi pa so pri predzadnjem Levanetju gostovali Jan Oblak in soigralci iz Atletica. Začelo se je dobro za Madridčane, saj je Antoine Griezmann zadel v 12. minuti, toda pred koncem polčasa je po prekršku Luisa Suareza za najstrožjo kazen z bele točke Oblaka premagal Enis Bardhi.

V nadaljevanju je bil Levante dolgo enakovreden tekmec, potem je neodločnost domače obrambe kaznoval Matheus Cunha. A končnica je bila dramatična; najprej je zaradi ugovarjanja sodnikom dva rumena kartona v eni minuti dobil gostujoči strateg Diego Simeone in moral na tribuno, v 90. minuti pa je še drugo enajstmetrovko na tekmi - dosodili so jo po posredovanju sistema Var - izkoristil Bardhi za končnih 2:2. Pri tem je besnel tudi Jan Oblak.