06.03.2021 19:46:00

Maribor se MUČI, Milanič pa na Slovaškem RUŠI VSE PRED SABO! Nova VELIKA ZMAGA, tokrat nad...

Bravo, Darko Milanič!

Na Slovaškem je bil danes odigran derbi vodilnih klubov prve lige. V Bratislavi sta se pomerila Slovan in DAC Dunajska Streda, domači pa so dosegli novo zmago in naredili naslednji velik korak proti naslovu državnega prvaka. Zdaj prednost Slovana znaša že 10 točk, hkrati je treba vedeti, da četa slovenskega strokovnjaka Darka Milaniča poraza ni okusila že celo večnost. Sinje modri, pri katerih je svoj čas gole kot po tekočem traku zabijal Andraž Šporar, so nazadnje izgubili 1. novembra lani! Potem je Slovan nanizal kar deset tekem brez poraza, v tem času pa je zabeležil neverjetnih devet zmag.

DAC je v soboto padel z rezultatom 3:1, dvakrat je zadel Vladimir Weiss, enkrat Moha. Tako Kenan Bajrić kot tudi Alen Ožbolt sta začela tekmo. Branilec je odigral vseh 90 minut, napadalec je bil zamenjan v 76. minuti.