12.12.2020 17:06:29

Na ZAHOVIĆEV POGON, na ta POSEBEN dan! Luka z novo VRAGOLIJO spet zatresel mrežo (video)

pogonszczecin.pl

Nekdanji napadalec Maribora se je med poljsko elito veselil drugega gola.

V poljski prvoligaški druščini so ta konec tedna na sporedu tekme 13. prvenstvenega kroga, v katerem se je znova izkazal Luka Zahović.

Njegov Pogon Szczecin je na dan, ko NK Maribor, kjer je Zahović odlično igral več sezon, slavi 60. rojstni dan, gostoval v Poznanju, kjer je z 2:1 (2:0) ugnal Warto in osvojil pomembne točke za ohranitev stika z vrhom lestvice.

Nekdanji napadalec Maribora se je še na drugi zaporedni preizkušnji vpisal med strelce. V 11. minuti se je odlično odzval pred vrati tekmeca in žogo z glavo iz bližine preusmeril v mrežo za vodstvo z 2:0, že 240 sekund prej je domačo mrežo načel Alexander Gorgon.

Gostitelji so se takoj na začetku drugega dela z znižanjem zaostanka vrnili med žive, v polno je zadel Michal Jakobowski, toda do izenačenja jim ni uspelo priti, Luka Zahović je bil sicer na igrišču do 82. minute.