26.02.2018 16:08:20

Joj, Džengis Čavušević! Slovenec v Avstraliji na igrišču preživel DEVET MINUT, nato zaradi KLOFUTE videl ... (video)

Za Ljubljančana se avstralska pustolovščina ni začela ravno najboljše.

Še preden je v Avstraliji dočakal svoj prvi gol, je prejel svoj prvi - rdeči karton! Avstralska pustolovščina se je za Dženisa Čavuševića začela naravnost klavrno, že na svoji drugi tekmi v dresu Adelaide Uniteda je bil namreč izključen. In to upravičeno, če smemo dodati. Po sicer prestrogo dosojenem prekršku je namreč za trenutek izgubil živce in tekmeca kar - klofnil! Že res, da nogometaši Melbourna tudi do njega niso bili ravno nežni in da je njegova "žrtev" dokazala več kot očitno igralsko žilico, toda Ljubljančan si je predčasno pot v garderobo bržčas vseeno zaslužil. In to po vsega devetih minutah na igrišču!

"Jasno je, da ni zadovoljen. V Avstralijo je prišel, da bi igral, zelo je motiviran. Prepričan sem, da se zdaj počuti slabo, a bo to zanj dobra šola. Naslednjič bo ostal miren in morda bo izključen nasprotni igralec ... No, tokrat je vsekakor storil napako, zato je tudi prejel karton," Slovenca ni želel preveč na glas braniti trener Marco Kurz. Melbourne je sicer slavil visoko zmago, bilo je 3:0.