07.12.2017 20:41:59

SIJAJEN SKALP Matjaža Keka. VELIKAN na Rujevici na kolenih! (video)

Nogometaši Rijeke so se od mednarodnega prizorišča poslovili s prestižno zmago.

Tekma ni imela tekmovalnega naboja. Rečani so se že pred zadnjim krogom v skupinskem delu lige Europa poslovili od nadaljnjega tekmovanja, toda gostovanje Milana je kakopak kljub temu in ne glede na vse težave, s katerimi se ubada velikan iz prestolnice Lombardije, izzvalo veliko zanimanje navijačev na Kvarnerju. Tribune na Rujevici so bile nabito polne, varovanci Matjaža Keka so v čudovitem ozračju navdušili svoje privržence. Rossonere, ki so si že prej zagotovili prvo mesto v skupini in jih s klopi vodi Gennaro Gattuso, so ugnali z 2:0. Jakov Puljić je že v sedmi minuti z mojstrovino iz prostega strela zadel za zgodnje vodstvo gostiteljev, ki ga je v drugi minuti nadaljevanja povišal Mario Gavranović in hkrati postavil končni izid. Matic Črnic je tekmo začel na domači klopi za rezervne igralce, mariborski strokovnjak je someščana v ogenj poslal v 80. minuti.