25.01.2017 16:06:46

Čavušević 'potopil' romunskega velikana (video)

Najboljši švicarski klubi se pripravljajo na spomladanski del sezone, podobno je tudi z vodilnim moštvom druge lige Zürichom.

Belo-modri imajo po polovici sezone že dvanajst točk prednosti pred prvim zasledovalcem Xamaxom in je na dobri poti, da se že po eni sezoni vrne na največji oder domačega klubskega tekmovanja.

Dvanajstkratni švicarski prvak, ki je zadnji naslov osvojil leta 2009, je odigral tretjo v nizu tekem na pripravah v Španiji. Tokrat mu je nasproti stal romunski velikan Dinamo iz Bukarešte, petouvrščeno moštvo domačega prvenstva.

Zürich je slavil z 1:0, edini zadetek na srečanju pa je v 39. minuti dosegel Džengis Čavušević. Slovenski napadalec je odlično izkoristil Winterjevo podajo z desne strani in žogo brez večjih težav potisnil v prazno mrežo (akcija se začne pri 40:00 minute). To je bil njegov drugi gol na zadnjih treh tekmah.