tk
04.11.2016 08:54:00

Šok za Katanca: bo ostal brez Roberta Berića?

Četrtkov večer se je za slovenskega reprezentanta Roberta Berića končal z mešanimi občutki.

S svojim zadetkom je St. Etiennu prinesel zmago z 2:1 v ligi Europa, Francozi so uspeli na gostovanju premagati Gabalo. Krčan je za 2:1 zabil v 53. minuti, le nekaj minut kasneje pa je že moral z igrišča.

Kot se je izkazalo, je bila kriva poškodba desne stegenske mišice, Francozi pa so že potrdili, da Berić v nedeljo ne bo igral tekme francoskega prvenstva z Metzom. Ali to pomeni, da bo po Angliji in Slovaški moral izpustiti tudi reprezentančni obračun z Malto?

Selektor Srečko Katanec zaradi poškodbe gležnja ne bo mogel računati na Kevina Kampla, poškodovan je tudi Bojan Jokić, vprašljiva sta Boštjan Cesar in Rene Krhin, zaradi kartonov pa ne bo mogel zaigrati Aljaž Struna.