21.12.2015 09:59:30

Milec se ob porazu tolaži z belgijskim prvencem (video)

Nekdanji igralec Maribora se je v belgijski prvoligaški druščini prvič vpisal med strelce.

Nogometaši Standarda iz Liegea so v 20. krogu belgijskega prvenstva doživeli že deveti poraz. Praznih rok so ostali na gostovanju pri Oostendeju, ki je pred 7250 gledalci slavil s 4:1, toda tekma je bila za Martina Mileca kljub temu nekaj posebnega.

Nekdanji igralec Maribora se lahko tolaži s spoznanjem, da se je veselil svojega prvega belgijskega gola, v 20. minuti je izničil prednost gostiteljev, ko se je po diagonalni podaji na desni strani kazenskega prostora lepo odzval in zadel za 1:1. Toda nadaljevanje je minilo v znamenju Oostendeja, ki je na visokem drugem mestu na lestvici, Standard je sedmi in za vodilnim Gentom zaostaja 18 točk. Martin Milec je bil igrišču do 56. minute, nekaj trenutkov prej si je prislužil rumeni karton.