11.09.2024 14:00:09

Sramotna poteza Messijevega soigralca po porazu Argentine: ko je zagledal kamero, je ... (video)

Argentinski vratar Emiliano Martinez se je spet znašel v središču pozornosti.

Tako Argentina kot Brazilija sta v kvalifikacijah za svetovno prvenstvo izgubili. Brazilija je z 0:1 klonila na gostovanju pri Paragvaju, medtem ko je Argentina z 1:2 izgubila na gostovanju pri Kolumbiji. Argentinci so v Barranquilli igrali brez poškodovanega Lionela Messija, že v 20. minuti pa se znašli v zaostanku. Podajo Jamesa Rodrigueza je izkoristil Yerson Mosquera. V 48. minuti je izenačil Nicolas Gonzalez, zmago domačim pa je z enajstmetrovke zagotovil Rodriguez. Kolumbija se je tako Argentini oddolžila za poraz v finalu južnoameriškega prvenstva pred dvema mesecema.

V središču pozornosti oziroma bolje rečeno v središču nove kontroverzne poteze. Po koncu tekme se mu je približala kamera in ga snemala, on pa jo je brez kančka milosti odrinil. Naj spomnimo: Martinez, ki je bil izbran za najboljšega vratarja svetovnega prvenstva v Katarju in najboljšega čuvaja mreže letošnje Cope, je že po naslovu svetovnega prvaka razdelil javnost, ko si je zmagovalni pokal dal na mednožje.