09.09.2024 21:11:05

Uau, uau, uau! Nor zadetek Šeška, preigraval v slogu Messija, nato pa poteza vseh potez (video)

Slovenija je na tekmi s Kazahstanom povedla v 23. minuti, Benjamin Šeško pa je bil avtor fantastičnega zadetka.

V Stožicah v tem trenutku poteka tekma 2. kroga nove izvedbe lige narodov, Slovenija pa je po zaslugi Benjamina Šeška v 23. minuti povedla z 1:0. Napadalec Leipziga je poskrbel za sijajno akcijo, najprej preigraval v slogu Lionela Messija, nato pa vratarja Kazahstana premagal na sijajen način in žogo poslal prek njega. Gledalci so skočili v zrak in slovenskemu napadalcu zasluženo namenili stoječe ovacije.

Če se vam posnetek spodaj ne prikaže, potem si ga lahko ogledate tudi na TEJ POVEZAVI.