26.03.2022 21:02:09

AHAHA! Kakšni NORCI! Ne boste verjeli kako so se NORČEVALI IZ ITALIJANOV, ki so izpadli proti Makedoniji (foto)

Danes je bila kopica prijateljskih tekem. Mnogi so preskušali nove igralce za svetovno prvenstvo v Katarju, spet drugi...

Prijateljsko tekmo sta igrali tudi Anglija in Švica. Tekma je bila na polnem kultnem londonskem Wembleyju. Obe reprezentanci sta se že uvrstili na svetovno prvenstvo v Katarju. Tekma je bila bolj kot ne prijateljska, na koncu pa so slavili Angleži z 2:1. Švicarji so povedli z golom Embola, a je v podaljšku prvega polčasa izenačil Shaw, zmago domačinom pa je prinesel Harry Kane iz enajstmetrovke v drugem polčasu.

Večina navijačev je bilo seveda Angležev, nekaj pa je bilo tudi Švicarjev, ki so se zelo domiselno ponorčevali iz svojih sosedov Italijanov, ki se imajo za veliko nogometno nacijo, a so drugič zapored ostali brez svetovnega prvenstva. Italijani Švicarje vedno zbadajo s smučarji... (hm, kje smo to že slišali), tokrat pa so jim Švicarji vrnili za vse nazaj in izobesili plakat, ki ne potrebuje prevoda.