15.11.2021 06:50:23

Noro! Ne boste verjeli, kaj je Ronalda zmotilo po bolečem porazu v Lizboni: V Srbiji mu niso ... (video)

Cristiano Ronaldo po bolečem porazu s Srbijo ni mogel skriti razočaranja.

Portugalska si je na domačih tleh privoščila boleč spodrsljaj. V rokah je imela svetovno prvenstvo, nato pa je v 90. minuti Aleksandar Mitrović postavil končnih 2:1 za Srbijo in domače zvezdnike poslal v dodatne kvalifikacije.

Prvi zvezdnik Portugalske Cristiano Ronaldo je bil po tekmi na tleh. Kar nekaj časa je potreboval, da se je odpravil z zelenice, vmes pa je bilo več kot očitno, da se je nad nečem pritoževal. Kaj se je dogajalo? O tem je po tekmi spregovoril kar portugalski selektor Fernando Santos, ki je razkril: "Drugemu igralcu je razlagal, da je v Srbiji zabil zadetek v zadnji minuti, pa ga glavni sodnik ni priznal."

Če se vam posnetek spodaj ne prikaže, potem si ga lahko ogledate tudi na TEJ POVEZAVI.