27.03.2021 16:36:12

IZJEMNO! ČAROVNIJA Josipa Iličića, ki pa ni bila dovolj! V Sočiju je najboljši slovenski igralec premagal ruskega vratarja! (video)

Martin Metelko

Josip Iličić je spet dokazal, kakšen mojster okrogle žoge je. Tokrat je z izjemnim golom premagal rusko obrambo.

Rusi so Sloveniji zabili dva gola oziroma dvakrat je bil uspešen Artjom Dzjuba, ki je premagal Jana Oblaka. Dvakrat na zelo podoben način ob premalo odločnih branilcih. Vse to se je zgodilo v desetih minutah prvega polčasa. Dzjuba je zadel v 26. in 35. minuti, Iličić pa je z res izjemnim golom takrat znižal na 1:2 za Rusijo.

Slovenija je drugi polčasa napadala, večkrat stisnila domačin pred njihov gol, a gola ni dosegla, tako da so gostitelji na koncu slavili z 2:1, kar je prvi poraz Kekove čete po devetih tekmah. Kljub temu porazu pa lahko optimistično gledamo v prihodnost teh kvalifikacij.