13.11.2020 07:42:36

NORIŠNICA LETA! Islandci v 91. MINUTI zgrešili NEMOGOČE, kar so naredili MADŽARI, pa odmeva po vsej EVROPI! (video)

Madžari so se na najbolj nor način uvrstili na evropsko prvenstvo.

Tudi na tekmi med Madžarsko in Islandijo smo videli ogromno drame. V skupini A je bila Islandija zelo blizu EP, potem ko je Gylfi Sigurdsson zadel že v 11. minuti. Islandija je nato večji del tekme branila prednost, kar ji je skoraj uspelo. A na veliko veselje domačih in žalost gostov je v zadnjih minutah sledil popoln preobrat. Najprej je Loic Nego izenačil v 88. minuti, zmagoviti gol pa je po protinapadu dosegel domači zvezdnik Dominik Szoboszlai že v sodnikovem dodatku.

In to po tem, ko so najprej Islandci zgrešili nemogoče za vodstvo in zmago z 2:1, v silovitem protinapadu pa je bil hladnokrven madžarski zvezdnik in veliko veselje se je začelo. Madžari bodo na evropskem prvenstvu po trenutnem razporedu igrali na domačih tleh, in sicer s Portugalsko, Francijo in Nemčijo.