02.03.2016 11:52:50

Prvi zadetek Novakovića v dresu Maribora (video)

Drago Wernig - TAKA

Vijoličasti so imeli včeraj namesto treninga na sporedu prijateljski obračun z drugo ekipo Maribora, na kateri se je prvič po prihodu v štajersko prestolnico med strelce vpisal Milivoje Novaković.

Prijateljski obračun je bil po vsej verjetnosti organiziran predvsem zato, da novi trener Darko Milanič dobi vpogled v zmožnosti njegovih novih varovancev. Minutaža je bila razporejena enakomerno, vsi so odigrali po en polčas, razen Denis Šme, ki je na zelenici pomožnega igrišča v Ljudskem vrtu preživel vseh 90 minut.

Tekma je bila seveda bolj podobna igri mačke z mišjo, prva ekipa Maribora je slavila zmago s 6:0, prvi gol za prvo ekipo pa je dosegel Milivoje Novaković. Med strelce so se vpisali tudi Amir Dervišević, ki je svoj prvi gol dosegel iz prostega strela, drugega pa iz enajstmetrovke, Damjan Bohar, Marcos Tavares in Dare Vršič

Vse zadetke si lahko ogledate v priloženem videoposnetku.