30.07.2024 21:12:32

Celjani v velikih težavah! Rdeč karton, nato pa jih je tako pokopal nekdanji zvezdnik Maribora

Celjani se v Bratislavi merijo v 2. krogu kvalifikacij za ligo prvakov. Prva tekma s Slovanom iz Bratiislave se je končala z 1:1.

Gostovanje Celjanov v Bratislavi je minilo v znamenju vrnitve Alberta Riere na klop aktualnega slovenskega prvaka. Španec je ekspresno sedel na klop svoje nekdanje/sedanje ekipe in zamenjal Damirja Krznarja, ki je Celje vodil na prvi tekmi, ki se je končala z 1:1.

A začetek nove poti je bil za Riero in njegove varovance kot iz nočne more. Po prekršku je namreč Damjan Vuklišević že v 16. minuti tekme prejel neposredni rdeči karton, Slovan pa je imel prosti strel, ki ga je uspešno izvedel nekdanji član Maribora Marko Tolić, ki so si ga Celjani želeli imeti v svojih vrstah. V 30. minuti je zadel še Strelec in Celjani ob polčasu zaostajajo z 0:2.