25.09.2023 06:25:25

Počilo je! Glejte, kaj so Viole med tekmo v Ljudskem vrtu metale na zelenico!

Drago Wernig - TAKA

Maribor je doživel nov poraz.

Po dveh remijih z Rogaško in Domžalami so za Maribor sledili porazi s Celjem, Olimpijo in zdaj še s Koprom in verjetno se bodo v Ljudskem vrtu v naslednjih dneh ali celo urah zgodili novi pretresi. Počilo je očitno tudi na relaciji Viole - nogometaši, sploh po tem, kaj se je dogajalo včeraj na tekmi s Koprom, ki so jo domači izgubili z 0:1 in zdaj za vodilnim Celjem zaostajajo že velikih 9 točk.

Maribor je v zadnjih 10 minutah vendarle zvišal prestavo in poskusil vse, da bi prišel do izenačenja. Viole jim zagotovo niso delale usluge s tem, da so vsaki dve minuti prekinjale tekmo tako, da so na igrišče metale svoja obuvala. Vijoličasti so bili iz Ljudskega vrta pospremljeni z žvižgi tako vzhodne kot zahodne tribune, južna tribuna, na kateri so bile Viole, pa se je izpraznila že pred zadnjim sodnikovim žvižgom Davida Šmajca. Mariborsko občinstvo je na drugi strani z aplavzom nagradilo Koprčane.