12.02.2023 07:38:12

Kakšna bomba!!! Nova okrepitev Olimpije udarila z vso močjo, navijači zmajev navdušeni! (video)

Nova okrepitev Olimpije je že na debiju navdušila navijače.

Olimpija se je za uvod v spomladanski del sezone v soboto pred domačimi gledalci pomerila z mestnim tekemcem Bravom in prišla do 16. zmage v letošnji sezoni. Prednost štirinajstih točk pred Celjani je ohranila, zasluge za to pa gredo tudi novi okrepitvi. Na začetku drugega polčasa je prvi zadetek na tekmi dosegel Mario Kvesić, slabih deset minut kasneje pa je z vso močjo udaril Anes Krdžalić. Nogometaš iz Bosne in Hercegovine je poskrbel za neubranljivo bombo, s katero je navdušil vse navijače zmajev, za končnih 2:1 pa je v 70. minuti poskrbel Martin Kramarić. Tako kot Kvesić je bil tudi on uspešen z najstrožje kazni.