09.10.2022 16:32:57

Šok šokov: Bravo razčetveril Olimpijo pred derbijem – nor rezultat, nor razplet tekme!

Martin Metelko

Neverjetno dogajanje na stadionu v Spodnji Šiški, kjer je Bravo premagal Olimpijo s 6:1.

Po desetih zmagah na 11 tekmah je Olimpija gostovala pri Bravu in želela pred domačim večnim derbijem z Mariborom še povečati svojo prednost, predvsem pa pustiti čim boljši vtis. Oboje se ne bi moglo slabše posrečiti, saj je v mestnem obračunu doživela pravo katastrofo. Gostitelji so že v zaključku prvega polčasa prišli do vodstva z 2:0, v drugem delu pa so se dogajale stvari, ki jim je bilo komaj mogoče verjeti in ki so privedle do šokantnega razpleta.

Potem ko je Bravo najprej povedel 3:0, je Olimpija sicer znižala, pri čemer je – ironično – tudi v lastno mrežo zabil Bravo. No, potem je za zeleno-bele slabo postalo še slabše, kajti v le nekaj minutah so nogometaši v rumenem zadeli še trikrat (Martin Kramarić je s hat-trickom dosegel polovico golov Brava) in povedli z neverjetnih teniških 6:1. Rezultat in podoba do zdaj praktično nedotakljive ekipe, ki sta marsikomu dala misliti o tem, kaj vse se je pretekli teden dogajalo v klubu.