22.07.2022 08:07:01

Posnetek ne laže! Olimpija grdo oškodovana v Romuniji?! (video)

ALESFEVZER.COM

Po veliki zmagi nad Muro je Olimpija sinoči v drugem krogu kvalifikacij za konferenčno ligo gostovala v Romuniji.

Njen tekmec je bil tamkajšnji pokalni prvak Sepsi, Ljubljančani pa so dvoboj odlično začeli; že v četrti minuti je za vodstvo zadel Svit Sešlar.

Domači so izenačili v četrti minuti podaljška prvega polčasa, ko je vratar Vidovšek Stefanescuju obranil strel z bele pike, a je bil domači napadalec vseeno prvi pri žogi in jo uspel poslati v mrežo. V 67. minuti so imeli domači še eno enajstmetrovko, a je bil tokrat Vidovšek bolj uspešen od strelca Tudorieja.

V akciji, ki je privedla do najstrožje kazni, je bil zaradi prekrška izključen Sešlar, tako da so zmaji v nadaljevanju igrali z igralcem manj. To so domači znali izkoristiti, v končnici so zadeli še dvakrat in slavili s 3:1. Sporen pa je bil predvsem Paunov zadetek v 84. minuti, ko so gostje sodniku kazali, da je bil dosežen z roko, a škotski delivec pravice je ob tem samo zamahnil z roko in vratarju Vidovšku zaradi ugovarjanja pokazal rumeni karton.