13.11.2021 20:04:31

Zmaga, ki ODMEVA! Prvoligašu uspel VELIKI MET! Padel član ELITNE SERIE A, bilo je...

Tabor boljši od Venezie.

Številni klubi so reprezentančni premor izkoristili za prijateljske tekme, to je odigral tudi Tabor. Klub iz Sežane se je pomeril z Venezio in dosegel odmevno zmago. Član elitne Serie A, za katerega igra tudi trenutno poškodovani Domen Črnigoj, je namreč moral priznati premoč prvoligašu Slovenije! Benečani so sicer povedli, in to že v deveti minuti, ko je Arnor Sigurdsson izkoristil enajstmetrovko. Dino Stančić je izenačil v 24. minuti, Tabor pa si je nato zmago priigral tik pred zdajci. V 88. minuti je končni rezultat postavil Mory Keita.

Zelo dober rezultat je uspel tudi Kopru. Klub z Obale je gostoval v Vidmu in na Dacia Areni remiziral z Udinesejem. Tekma se je končala z rezultatom 2:2. Za Koper sta zadela Žan Žužek in Maks Barišić.