07.07.2021 21:46:44

Celjani VISOKO PREMAGALI Hajduk, Hrvati pišejo o SRAMOTI

Martin Metelko

Žan Medved zablestel z dvema goloma.

Nogometaši Celja so odigrali naslednjo prijateljsko tekmo, na stadionu Z'dežele, ki je bil odprt za gledalce, so gostili splitski Hajduk, ki je sklenil priprave na sončni strani Alp. Grofi so se izkazali, dalmatinski ponos, za katerega je Mlakar zaigral od prve minute, so premagali s kar 3:0, vse tri gole so dosegli v drugem polčasu. Z dvema mojstrovinama je zablestel Medved, enkrat je bil uspešen Brecl, a tudi takšen izid ni dovolj za nekaj več spoštovanja južnih sosedov. 'Hajduk se je osramotil proti skromnim Slovencem,' je denimo zapisala Slobodna Dalmacija.

A kakorkoli že, Agron Šalja se je odločil za začetno enajsterico Rozman, Kadušić, Mittendorfer, Zaletel, Kerin, Šporn, Vrbanec, Kuzmanović, Begić, Božić in Sokler, na klopi so na priložnost čakali Raduha, Flis, Burin, Koritnik, Brecl, Rorič, Ajhmajer, Novak, Jakobsen, Žižek in Medved.