21.02.2021 07:03:12

Zakaj je MARIBOR zabredel v tako VELIKO KRIZO?! Športni direktor je pojasnil VSE!

Maribor je v spomladanskem delu sezone še brez zmage.

Po remiju v Domžalah in z Bravom je Maribor že po dveh krogih predal prvo mesto na lestvici državnega prvenstva, ki ga zdaj zaseda Olimpija, v domačem Ljudskem vrtu pa so varovanci Maura Camoranesija doživeli še en hud udarec, in sicer poraz s Celjem z 0:1.

Zakaj so vijoličasti zabredli v tako globoko krizo?! "Od tistega Maribora, ki smo ga gledali v zaključku jesenskega dela in je naredil niz lepih zmag ter imel do zadnjega kroga jesenskega dela prednost +5 pred Olimpijo, smo prišli v položaj, ko nismo več odvisni sami od sebe. Priprave so se nam sfižile, a jutri je nov dan. Naprej gremo z zaupanjem, novo željo, novo energijo, da najdemo sami sebe in začnemo dosegati boljše rezultate. 'Če podrobneje pogledamo tekmo, je bila v uvodnih 25 minutah opazna naša svežina in dinamika, potem pa je iz minute v minuto padal ritem. Manj je bilo idej, gibanja, odpiranja. Tekma se je peljala v smer, da bi se končala z 0:0, a je nato zmagovalca odločila ena situacija. Ena napaka, ena nesrečnost v naši obrambi," je v pogovoru za Planet TV pojasnil športni direktor Maribora Oliver Bogatinov.