10.02.2021 17:25:49

OJOJ! Maribor, kaj je bilo pa tole?! Velika napaka VIJOLIČASTIH, takšnega gola pa še ne ... (video)

Domžale po prvem polčasu vodijo s 3:1.

Kakšen prvi polčas tekme med Mariborom in Domžalami. Prva polovica tekme, ki se je začela ob 16.45, je postregla s pravimi strelskimi vajami. Že v 14. minuti so domači povedli prek Husmanija, pet minut kasneje so gostje po zaslugi Cretuja izenačili na 1:1, že kmalu pa je sledila nova sprememba na semaforju. V 23. minuti je z najstrožje kazni izenačil Ibričić, tik ob koncu prvega polčasa pa so Domžalčani povedli po veliki napaki mariborske obrambe. Koblar je skušal žogo izbiti z golove črte, a jo je nespretno brcnil v Kolobarića, od katerega se je nato odkotalila v gol. Posnetek zadetka si lahko ogledate spodaj, če se vam ne prikaže, pa na TEJ POVEZAVI.